• 1.Ганнуся купила 2 морозива та 1 тістечко і заплатила 4грн 5коп. Якби вона купила1морозиво та 2 тістечка, то заплатила б 6 грн.Скільки коштує морозиво і скільки коштує тістечко? 
    2.  СТАРОВИННА ЗАДАЧА.Торговець продав одному покупцеві 10 яблук, 5 груш і 3 лимони за 1 карбованець 10 копійок,другому покупцеві за тією самою ціною він продав 10 яблук, 3 груші і 1 лимон за 22 копійки.Скільки коштують окремо яблуко,груша і лимон?

Ответы 1

  • 110-78-22=10(коп) ціна одного лимона22-10=12(коп) коштують 2 груші12:2=6(коп) ціна однієї груші78-3*6-10=50(коп) коштують 10 яблук50:10=5(коп) ціна одного яблука
    • Автор:

      killian76
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years