Ответ:
25%
Объяснение:
х-початкова вартість товару
0.8х- вартість після знижки
0.8х-100%
х - ?%
(100х / 0.8х) = 100:0.8 = 125% -можна купити товар після знижки
125-100 = 25% -на 25% більше можна купити товару після знижки
Автор:
shastaterrellДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
gideond2vxОтветов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
calebwrightОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
oconnellОтветов:
Смотреть