• Теплохід проходить за 2 години за течією річки і 3 години проти течії 222км.Він же за 3 години за течієї річки проходить на 60 км більше,ніж за 2 години проти течії.Знайдітьшвидкість теплохода у стоячій воді і швидкість течії річки.

Ответы 1

  • Нехай у першому випадку теплохід пройшов за течією x км, тоді проти течії —  222-x км. Швидкість, з якою він тоді йшов, за течією складала  \frac{x}{2}  км/год, а проти течії —  \frac{222-x}{2}  км/год. Тоді у другому випадку теплохід пройшов за течією 3*\frac{x}{2}  км, а проти — 2* \frac{222-x}{3} км, що за умовою на 60 км більше. Маємо рівняння: (перше фото). З отриманої відстані знайдемо швидкість теплохода за течією у першому випадку:  96:2=48 км/год і швидкість проти течії:  \frac{222-96}{3} =42 км/год. Нехай власна швидкість теплохода  y км/год, а течії — z км/год. Маємо систему:\left\{\begin{matrix}
y+z=48\\ 
 y-z=42&  & 
\end{matrix}ight. Додамо до першого рівняння друге, маємо: 2y=90, y=45 км/год.Відповідь: 45 км/год.
    answer img
    • Автор:

      ean
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years