• перший сплав містить 25% міді,а другий 50% міді.Скільки кг кожного сплавутреба взяти,щоб отримати сплав масою 20кг,який містить 40% міді

Ответы 1

  • Нехай Х - маса першого сплаву, тоді маса другого сплаву 20 - Х кг

    Перший сплав містить  0,25 * Х чистой міді, а другий - 0,5 * (20 - Х). Разом вони містять 20 * 0,4 = 8 кг чистої міді.

    Отримаємо рівняння

    0.25 * Х + 0,5 * (20 - Х) = 8

    0,25 * Х + 10 - 0,5 * Х = 8

    0,25 * Х = 2

    Х = 8

    Отже, першого сплаву слід взяти 8 кг, а другого - 12 кг

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years