.......................S..................V.....................tза т.........12 км.......18+х км/год...12/(18+x)пр. т.......12 км......18-х км/год.....12/(18-x)нехай х>0 км/год швидкість течії річки.9 хв=9/60 год =3/20 год.24х*20=3*(324-х²) поділимо на 38х*20=324-х²х²+160х-324=0Д=160²-4*(-324)=25600+1296=26896=164²х1=(-160-164)/2<0х2=(-160+164)/2=2 км/год швидкість течії річки