Поможіть,завтра самостійна робота ,а я не знаю,як робити
Умова така:В одному магазині було 100 кілограм цукерок ,а в другому 240 кілограмів .Перший магазин продавав щодня 12 кілограм цукерок,а другий -46 кілограміа.Через скільки днів у другому магазині залишиться,у 4 рази менше цукерок,ніж у першому?
Скажіть ПРОШУ
Скористаємося методом підставлення значень:Припустимо ситуацію у магазинах через 5 днів:В одному 100-12*5=100-60=40В другому 240-46*5=240-230=1040:10=4(рази менше)Отже через 5 днів станеться така ситуація.