• швидкість катера за течією18км/год,а його власна 13 км/год яка швидкість течіі ріки та швидкість катера проти течіі​

Ответы 1

  • швидість за течією складається з суми двох швидкостей: власної катера (Vk=13)+ швидкість течії(Vt) =18, тоді  швидкість течії Vt=18-13=5

    Якщо катер пливе проти течії, то швидкість направлена в протилежному напрямку руху, тоді швидкість  проти течії буде  Vk -Vt=13-5=8

    • Автор:

      ace61
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years