Автор:
maxwell1) 16 - 12 = 4 км/год - швидкість зближення мотоцикліста і велосипедиста
2) 20 : 4 = 5 год - час, протягом якого мотоцикліст наздоганяє велосипедиста.
3) 12 · 5 = 60 км - на цій відстані від пункту А мотоцикліст наздожене велосипедиста.
Відповідь: 60 км.
Автор:
emmanuelyrkgДобавить свой ответ
Предмет:
АлгебраАвтор:
colingriffinОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
tasha41Ответов:
Смотреть
Предмет:
ЛитератураАвтор:
damián4ltbОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
annelangОтветов:
Смотреть