• Теплохід пройшов 24 км за течією річки і стільки саме проти течіі річки, витративши на весь шлях 2 год 30 хв . Знайдіть власну швидкість теплохода , якщо швидкість течії річки дорівнює 4 км ,год

Ответы 1

  • Ответ:

    Объяснение: власна швидкість теплохода 20 км/год.

    Нехай власна швидкість теплохода - х.  2 год 30 хв=2¹/₂ год=5/2 год.  

    24/(x+4)+24/(x-4)=5/2  |×2

    48/(x+4)+48/(x-4)=5

    48*(x-4)+48*(x+4)=5*(x+4)*(x-4)

    48x-192+48+192=5*(x²-16)

    96x=5x²-80

    5x²-96x-80=0      D=10816     √D=104

    x₁=20        x₂=-0,8 ∉.

    • Автор:

      kaeshbk
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years