• За 5 кг цукерок і за 4 кг печива заплатили 60 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки коштує 1 кг печива, якщо 3 кг цукерок дорожчі за 2 кг печива на 14 грн?

Ответы 1

  • 5X + 4Y = 60 3X - 14 = 2Y --------------Y = 1,5X - 7 -------------5X + 4*( 1,5X - 7) = 60 5X + 6X - 28 = 60 11X = 88 X = 8 (грн) стоит 1 кг цукерок -------Y = 1,5 * 8 - 7 = 12 - 7 = 5 ( грн) стоит 1 кг печенья
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years