• Швидкість катера за течією 24 ⁷/₂₀ км/год. Швидкість течії - 2,2 км/год.Знайдіть швидкість у стоячій воді і проти течії?

Ответы 1

  • 1) 24 \frac {7}{20}=24.35

    2) 24.35-2.2=22.15 км\год - швидкість катера у стоячій воді

    2) 22.15-2.2=19.95 км\год - швидкість катера проти течії

    відповідь: 22.15 км\год - швидкість катера у стоячій воді, 19.95 км\год проти течії

    • Автор:

      baby98
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years