• Відстань між двома пристанями на річці дорівнює 45 км . Моторним човном шлях туди і назад можна подолати за 8 год . Знайдіть власну швидкість човна , якщо швидкість течії дорівнює 3 км/год

Ответы 1

  • составим уравнение

    45/(х+3)+45/(х-3)=8

    45*(х-3)+45*(х+3)=8*(х^2-9)

    90х=8х^2-72

    4х^2-45х-36=0

    х=12

    Скорость моторной лодки - 12 км/час

    • Автор:

      wheeler
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years