Предмет:
Английский языкАвтор:
sallyak8gДобавить свой ответ
Предмет:
ЛитератураАвтор:
bellbottomsyy3dОтветов:
Смотреть
Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Предмет:
МатематикаАвтор:
ladybugОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
mona26Ответов:
Смотреть