Предмет:
БиологияАвтор:
sofiabautista578Ответ:
Вправа 1:
Співвідношення рудих гомозиготних, рудих гетерозиготних і білих лисиць у цій популяції:
Руді гомозиготні лисиці: 9984/10000 = 0,9984 або близько 99,84%
Руді гетерозиготні лисиці: 2 × 0,9984 × 0,0016 = 0,0032 або близько 0,32%
Білі лисиці: 16/10000 = 0,0016 або близько 0,16%
Отже, співвідношення рудих гомозиготних, рудих гетерозиготних і білих лисиць становить приблизно 99,84% : 0,32% : 0,16%.
Вправа 2*:
Ймовірність народження глухонімого дитини в аутосомно-рецесивних захворюваннях дорівнює 1/4 (або 0,25) для гетерозиготного переносника гена і 0 для гомозиготного носія гена.
Отже, кількість осіб, гетерозиготних за геном, що зумовлює глухонімоту, в європейському місті з 7 млн. мешканців можна розрахувати за формулою:
частота гетерозигот = (кількість осіб * ймовірність гетерозиготності) / загальна кількість населення
Отже, кількість гетерозиготних можна обчислити так:
кількість гетерозиготних = (7 000 000 * 0,0009) / 4 = 1575
Отже, в європейському місті з 7 млн. мешканців близько 1575 осіб є гетерозиготними за геном, що зумовлює глухонімоту.
Объяснение:
Автор:
nayeliw0fyДобавить свой ответ
Предмет:
Українська літератураАвтор:
dustin23Ответов:
Смотреть
Предмет:
Английский языкАвтор:
muffyОтветов:
Смотреть
Предмет:
Українська моваАвтор:
koltonОтветов:
Смотреть