• Власна швидкість човна дорівнює 12,3 км/год, швидкість течії річки – 1,6 км/год. Знайдіть швидкість човна за течією річки та його швидкість проти течії.

Ответы 2

  • ) 12,3 + 1,6 = 13,9 ( км/год) – швидкість за течією.

    ) 12,3 – 1,6 = 10,7 км/год – швидкість проти течії

    ВІдповідь: 13,9 км/год, 10,7 км

  • ) 12,3 + 1,6 = 13,9 ( км/год) – швидкість за течією.

    ) 12,3 – 1,6 = 10,7 км/год – швидкість проти течії

    ВІдповідь: 13,9 км/год, 10,7 км

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years