• ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Фірма реалізувала 4500 одиниць товару по 600 грн. за одну одиницю. Постійні
    витрати на виробництво продукції становлять 2000 грн., змінні витрати 15 грн. на
    кожну одиницю продукції. Визначте чистий прибуток фірми, якщо всі необхідні
    платежі з валового прибутку становлять 32 %

Ответы 1

  • Решение:   Прибыль от реализации товарной продукции: (600*4500) – 2000 – (15*4500) = 2700000 – 2000 – 67500 = 2630500   Величина налога: 2630500*(32%/100%) = 841760 Чистая прибыль: 2630500 – 841760 = 1788740. 
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years