• Який переріз повинен мати мідний прут(Е=12ГПа) завдовжки 5м, щоб під дією сили 240Н він видовжився не більше ніж на 1мм?

Ответы 1

  • По закону Гука  F/S = E·ΔL/Lo  ⇒  S = F·Lo/E·ΔL  = 240 H · 5 м / 12·10*9 Па ·1·10*-3 м   = 1·10*-4 м² .  F - сила, Lo = 5м, ΔL = 1 мм = 1·10*-3 м.
    • Автор:

      loserfjzg
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years