• амперметр з внутрішнім опором 2 ом ввімкнений до затискачів батареї показує струм 5 А. Вольтметр з внутрішнім опором 150 ом ввімкнений до тієї ж самої батареї показує напругу 12 В. Знайти струм короткого замикання

Ответы 1

  • Это строгое решениеIv=Uv/Rv=12/150=0.08 A1).Ia=E/(r+Ra)--->5=E/(r+2)2).Iv=E/(r+Rv)----->0.08=E/(r+150)Из 1 и 2 получимЕ=12.03 Vr=0.41 OmIкз=Е/r=12.03/0.41=29.35 AЕсли считать,что Uv=E=12 V,тоIa=E/(r+Ra)----->5=12/(r+2)---->r=0.4 OmIкз=Е/r=12/0.4=30 A
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years