• Помогите пожалуйста. Батарея складається з паралельного зєднаних між собою однакових елементів з внутрішнім опором R=1.4 Ом і EPC=3.5 B кожен. При силі струму в зовнішньому колі 1А корисна потужність батареї дорівнє Р=3.3 Вт. Скільки елементів у батареї?

Ответы 2

  • Спасибо)
  • U на затискачах батареї U=P/I=3,3/1=3,3ВСтрум в колі кожного елементу Iе=(ЕРС-U)/R=(3,5-3,3)/1,4=0,1428AКількість елементів n=I/Ie=1/0,1428=7
    • Автор:

      aylarivr
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years