Охороняючи свою територію, сапсан* може розвивати швидкість 100 м/с. При цьому кінетична енергія птаха досягає 4 кДж. Визначте масу сапсана.
Ek=m*v^2/2
m=2*Ek/v^2
m=2*4000Дж/(100м/с)^2=0,8 кг
Автор:
cadenceДобавить свой ответ
Предмет:
Русский языкАвтор:
earlbb3dОтветов:
Смотреть
cos222 + sin48 + 2ctg45 = ?
Предмет:
АлгебраАвтор:
herp derpq2z0Ответов:
Смотреть
проверочное слово к слову изворотливые
Предмет:
Русский языкАвтор:
giannigfsmОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
raineОтветов:
Смотреть