• авто масою 500 кг зі стану спокою розганяється і за 5 секунд досягає швидкості 10 м.с.Визначити рівнодійну всіх сил,що діють на авто

Ответы 1

  • a=(V-V0)/t=(10-0)/5=2 м/сF=m*a=500*2=1000 H
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years