• Помогите решить
    11.Електровоз на горизонтальній ділянці шляху розвиває силу тяги 148 кН; сила опору рухові — 86 кН. З яким прискоренням рухається поїзд, якщо його маса становить 2000 т?

Ответы 1

  • F1=148 кН=148*10^3 Н; F2=86 кН=86*10^3 Н, m=2000 т=2*10^6 кг.

    Рівнодійна сил F=F1-F2=(148-86)*10^3=62 *10^3 Н.

    F=ma, a=F/m,

    a=62*10^3/(2*10^6)=31*10^-3 м/с^2.

    • Автор:

      kathleen
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years