• з якою силою чоловік масою 70 кг тисне на підлогу ліфта, що рухається з прискоренням 1 м/с,направлених: а)угору; б)униз?З яким прискоренням повинен рухатися ліфт, щоб людина не створювала тиску на підлогу?

Ответы 2

  • спасибо
    • Автор:

      avery28
    • 5 лет назад
    • 0
  • Угору:P = m*(g+a) = 70*(10+1) = 770 НУниз:P = m*(g-a) = 70*(10-1) = 630 HПрискорение:a = g = 10 м/с²
    • Автор:

      fawn
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years