• Обчисліть лінійну швидкість руху Землі навколо сонця,якщо орбіти Землі 150 000 000

Ответы 1

  • ω =  \frac{V}{R} V - скорость ( 30 км/c = 30000 м/c )R = s - радиус (рассояние до Солнца) (150000000 км = 150000000000 м )ω =  \frac{30000}{150000000000} = 0,0000002 рад/c 
    • Автор:

      jaylyn
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years