• Сила струми в колі електричної лампи дорівнює 0,3А. За який час крізь поперечний переріз спіралі проходить 5,6 * 10^20(степені) електронів? З розв*язанням будь ласка.

Ответы 1

  • 1) Q=e*N=5,6*10^20*1,6*10^-19=89,6 Кл2) t=Q/I=89,6/0,3=4,98 мин
    • Автор:

      layla53
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years