Предмет:
ФизикаАвтор:
quincybentonМодуль Юнга: Е=(F*l)/(S*x). Тут F - осьова сила, в даному випадку це вага тіла - Р=mg. Тобто: Е=(m*g*l)/(S*x). Площа перерізу 2 мм2 =2*10(ступінь-6)м2. Подовження х=6мм=6*10(ступінь-3) м. Маємо:
Е=(5*10*50)/(2*10∧-6 * 6*10∧-3)=2500/(12*10∧-9)=208,3*10∧9=2,083*10∧11 Па=208,3 ГПа.
Автор:
daisydouglasДобавить свой ответ
Предмет:
АлгебраАвтор:
colonel5umtОтветов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
honoratovargasОтветов:
Смотреть