• Підйомний кран працював 10 хв. За цей час він, виконав роботу 20 МДж. Яку потужність розвинув підйомний кран?

Ответы 1

  • t=10 хв=600 c, A=20 МДж=20000000 Дж.    P-?P=A/t,P=20000000/600=33333 Вт=33,3 кВт.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years