• 21.49. У туристів, що зупинилися на березі струмка, залишилося тільки 30 мл гасу. Скільки води вони можуть скип'ятити на примусі, якщо 40 % енергії, отриманої при згорянні гасу, піде на нагрівання води? Температура води в струмку 10 °С. (1,4 л)

Ответы 1

  • 30 мл=0,03*0,8=0,024кг.

    Теплотворная способность керосина 43500 кДж/кг.

    На нагрев воды пойдет 0,4*0,024*43500000=417600 Дж тепла.

    Теплоемкость воды - c=4200 Дж/кг,  разность температур 100-10=90 градусов.

    На нагрев массы М надо тепла Q = M*c*T, отсюда M = Q / (c*T) = 417600/(4200*90) = 1.1 kg=1.1 л.

    • Автор:

      silvia
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years