• Телеграфний стовп висотою 4 м,освітлений Сонцем,відкидає тінь довжиною 3 м. Чому дорівнює кут падіння сонячних променів?

Ответы 1

  • по теореме пифагора х^2=3^2+4^2=9+16=25

    x=5м

    ответ: 5 м

    • Автор:

      batman
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years