• СРОЧНО!
    цирковий артист масою 60 кг перебуває на висоті 10 м від натянутої сітки. Яка потенціальна енергія артиста відносно сітки? Відносно арени цирку? (сітка натянута на висоті 12 м від рівня арени)

Ответы 1

  • а)E=mgh=60*10*10=6000 Джб)Е=mg(H+h)=60*10*(10+12)=13200 Дж
    • Автор:

      shylazirw
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years