• Людина за 16 секунд підіймає з колодязя глибиною 8 м відро водою масою 10 кг. Яку потужність він при цьому розвиває?

Ответы 2

  • дякую
    • Автор:

      oswaldo
    • 6 лет назад
    • 0
  • t=16 c    h=8 м    m=10 кг   Р=?

    P=F*v      F=m*g   v=h/t

    P=m*g*h/t=10*10*8/16=50 Вт

    =================

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years