• Вода освитлюється зеленим світлом, для якого довжина хвилі в повітрі 0,5 мкм. Визначити довжину хвилі в воді

Ответы 1

  • дано л=0,5*10^-6 м    лв- ?лв=л/n=0,5/1,33=0,376 мкм
    • Автор:

      caiden
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years