• До однорідного магнітного поля з індукцією 5 мТл перпендикулярно до силових ліній влітає електрон з кінетичною енергією 4,5 кеВ.
    Яким є радіус траєкторії руху електрона та період його обертання?

Ответы 1

  • T=2*pi*m/q*B=6,28*9*10^-31/1,6*10^-19*5*10^-3=7,1*10^-9 cV=sqrt(2*E/m)=sqrt(2*4,5*1,6*10^-16/9*10^-31)=1,26*10^6 м/сR=V*T/2*pi=1,26*10^6*7,1*10^-9/6,28=1,42*10^-3 м
    • Автор:

      eve
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years