• 99б за рішення . Нагрітий камінь масою 5кг охолоджуючись у воді на 1°С віддає їй кількість теплоти , що дорівнює 2,1 кДж. Чому дорівнює питома теплоємність каменя?

Ответы 2

  • розвязок знаходиться після дано та знайти
  • Дано:m=5 кгΔT=1°CQ=2.1кДж=2,1*10³Знайти: с -?Q=c*m*ΔTc=Q/m*ΔTc=2.1*10³Дж/5кг*1°С=420 Дж/кг*°СВідповідь:с=420 Дж/кг*°С
    • Автор:

      bandit8
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years