• Човен рухався проти течії 10 км/год відносно берега протягом 1.5 год. Скільки часу потрібно човну на подолання того самого шляху за течією річки? Швидкість течії 1 км/год.

Ответы 1

  • 1.Човен іде проти течії відносно берега 10км/год. його фактична швидкість буде V1=11км/год.Шлях S =V*t=10*1.5=15км пройдений проти течії.За течією буде V1+V2=11+1=12км/годЗнайдемо час, який піде на подолання 15км за течією:t=S/V=15/12=1.25год., тобто 1год.15хв
    • Автор:

      macey
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years