• Кішкене зымыраннын массасы 200г. Ондағы жанғыш заттын массасы 50 г. Газ зымыран соплосынан 100 м/с жылдамдықпен лезде шығады деп есептеп, зымыраннын қозғалыс жылдамдығын анықтандар.

Ответы 3

  • жауапта 33м/с
    • Автор:

      scout22
    • 5 лет назад
    • 0
  • (50/200-50)×100=33
    • Автор:

      tanktdm3
    • 5 лет назад
    • 0
  • 200+50=250г оны бөлеміз 100м/с 250 ------= 2,5м/с 100
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years