• до кінців ділянки що складається з двох послідовно з'єднаних резисторів подається напруга 15 В. Чому дорівнює опір другого резистора, якщо опір першого 2 Ом, а струм через нього 3 А?

Ответы 1

  • I = U/RR= 2 + x2 + x = U/I = 15/3 = 5 Омх = 5 - 2 = 3 Ома
    • Автор:

      amir160
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years