• Визначте силу струму, яку споживає електродвигун підіймального крана, якщо вантаж масою 1 т кран підіймає на висоту 19 м за 50 с. ККД електродвигуна становить 80%, напруга на клемах – 380 В.

Ответы 1

  • Дано:m=1 т = 1000 кгh = 19 мt = 50 cКПД = 80%  или 0,8U = 380 B__________I - ?Полезная работа:A₁ = m*g*h = 1000*10*19 = 190 000 ДжСовершенная работа:A₂=N*t = U*t*I = 380*50*I = 19 000 * IКоэффициент полезного действия подъемного крана:КПД = A₁/A₂0,8 = 190 000 / ( 19000*I)0,8 = 10 / IОтсюда сила тока:I = 10/0,8 = 12,5 A
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years