Точковий заряд створює електричне поле, напруженість якого на відстані 10 см від заряду дорівнює 100В/м. Якою буде напруженість поля в точці, яка віддалена від заряду на відстань 20 см?
E = k * q / r^2
q = E * r^2 / k
E1 = k * q / r1^2 = k * E * r^2 / (k * r^2) = E * r^2 / r1^2 = 100 * 100 / 400 = 25 В/м
Автор:
miloayalaДобавить свой ответ
найдите производную функции f(x)= x in x
Предмет:
АлгебраАвтор:
pigletkyquОтветов:
Смотреть
при взаимодействия этилового спирта с металлическим нартием выделился водород 280 мл вычислить массу этанола
Предмет:
ХимияАвтор:
marleypittsОтветов:
Смотреть
Точковий заряд створює електричне поле, напруженість якого на відстані 10 см від заряду дорівнює 100В/м. Якою буде напруженість поля в точці, яка віддалена від заряду на відстань 20 см?
Найти16 (sin³x + cos³x) если sinx + cosx=0,5