• Потужність підйомного крана 10кВт.Кран рівномірно піднімає вантаж в 2 тони за пів хвилини. Яку роботу здійснить кран?На яку висоту він піднімить вантаж?

Ответы 1

  • Дано:N = 10 кВт = 10 000 Втt = 0,5 мин = 30 cm=2 т = 2000 кг______________A - ?h - ?Работа:A = N*t = 10 000 * 30 = 300 000 ДжНо работу можно найти и по формуле:A = m*g*hТогда высота:h = A /(m*g) = 300 000 / (2 000 *10) = 15 м
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years