• два провідники опорами 10 і 25 ом увімкнено до мережі що має напругу 100 в яку роботу виконає електричний струм у кожному провіднику за 5 хв якщо їх зєднати паралельно

Ответы 1

  • Дано:R1=10 ОмR2=25 ОмU=100Bt=5хв=300сА1-? А2-?U1=U2=UA=U^2/R*tA1=U^2/R1*tA1=100^2/10*300=300 000Дж=300кДжА2=U^2/R2*tA2=100^2/25*300=120 000Дж=120кДж
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years