• скільки витків повинна мати вторинна обмотка трансформатора для підвищення напруги з 200 В до 11000 В якщо первинна обмотка має 20 витків який коєфіцієнт трансформації

Ответы 1

  • U1=200 B   U2=11000 B   k=?   N2=?===k=U2/U1=11000/200=55 (повышающий)N2=k*N1=55*20=1100 витков=========================
    • Автор:

      zippywkca
    • 2 года назад
    • 5
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years