• яку роботу виконує елекричний струм за 1 хв. у лампочці кишенькового ліхтарика,якщо сила струму в ній 0,2.
    А при напрузі 3 В?

Ответы 1

  • A=U*I*tt=1хв=60cA=3*0,2*60=36Дж
    • Автор:

      payton67
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years