• Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу цього тіла, якщо його кіетична енергія становить 5 Дж.

Ответы 1

  • E к= (m*v^2)/2; v=(7,2*1000)/3600=2 м/с, E = 5 Дж, 5=(m*(2^2))/2;5 = m*2; m=2/5=0,4 кг
    • Автор:

      eanhaley
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years