• Катер, переправляючись через річку рухається перпендикулярно течії з швидкістю 4 м\с. На скільки метрів буде знесений катер течією, якщо ширина річки 800м, а швидкість течії 1 м\с.

Ответы 2

  • може позначення не вірні, але підставити вірні і вуаля!
  • Віднесе на 200 м.V1=4m/cL=800m.V2=1m/cL2=L/V1*V2800/4*1=200
    • Автор:

      abel
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years