• Прискорення вільного падіння поблизу поверхні планети радіусом 4000км дорівнює 6,25 м/с2. Знайдіть першу космічну швидкість для цієї планети.

Ответы 2

  • А звідки ми взяли 2,25?
  • дано   R=4000 000 м    g=6,25 м\с2    V- ?V=√gR=√4*6,25*10^6=5000 м\с=5 км\с
    • Автор:

      joan94
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years