• У посудину масою 1 кг налили 2 л олії, густина якої 900кг/м3. Яким має бути мінімальний об'єм посудини ,щоб це вдалося зробити? Якою є маса налитої олії? Яку мінімальну силу потрібно прикласти людині,щоб підняти посудину із олією? Викрнайте пояснювальний малюнок. Допоможііть будь-ласка!

Ответы 1

  • 900кг/м3=900г/лпосудина об'ємом 2лмаса олії =900*2=1800г=1,8кгмаса посудини з олією=1+1,8=2,8кг Сил, яку  потрібно прикласти дорівнює вазі посудини з олієюF=P=m*g=2,8*10=28H
    • Автор:

      teagan19
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years