• Вагон масою 20т, рухаючись зі швидкістю 0,3 м/с, наздоганяє вагон масою 30т, що рухається зі швидкістю 0,2 м/с. Якою стане швидкість вагонів після взаємодії, якщо удар був непружний?

Ответы 1

  • m1-20т. = 20000кг

    m2-30 = 30000кг

    v1=0, 3м/с

    v2=0 2м/с

    Найти V = ?

    Решение:

    m1v1+m2v2=(m1+m2)V; Сложение импульсов

    V=m1v1+m2v2/(m1+m2);

    V=20000*0,3+30000*0,2/(30000+20000)=0,24м/с

    Ответ:0,24м/с

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years