• Гіпсова будівельна плита,розміри якої 25см•12см•14см,виготовлена з внутрішньою порожниною.Визначте об‘єм порожнини,якщо маса плити 4,5кг.Густина гіпсу 1300 кг/м(куб)

Ответы 1

  • m=4.5 кг   po=1300 кг/м3   a=0.25 м  b=0,12 м   с=0,14 м    Vп=?===Объем сплошнойV=m/poОбъем всей плитыVo=a*b*cОбъем полостиVп=Vo-V=a*b*c - m/po=0.25*0.12*0.14 - 4.5/1300=74*10^-6 м3    (74 см3)============================================
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years