• Xлопчик масою 40 кг стрибнув із нерухомого човна на березі.Швидкість хлопчика 3м/с.Якою є маса човна,якщо він набрав швидкість що дорівнює2м/с.

Ответы 1

  • Дано:m1=40кгv1=3 м/сv2=2м/сv0=0м/сЗнайти m2-?(m1+m2)v0=m1*v1 + m2*v2m1*v1 - m2*v2 = 0m1*v1=m2*v2m2=m1*v1 / v2m2 = 40 кг * 3 м/с / 2 м/с = 60кг
    • Автор:

      coalqhr8
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years